Page 1
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

          NORTHSHORE INLINE MARATHON OVERALL ELITE MEN RESULTS - OVERALL
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Place No.    Name       Last Name    Age City                 St  Country Team                         Mph       Pace  Rate 
===== ====== ======================= === ==================== === ======= ============================ ========= ===== ==== 
    1     34 ADAM MILLER              26 INDEPENDENCE         MO  USA     SIMMONS RACING               1:05:15.9  2:30  24.1 
    2     35 JULIAN APARICIO          21                      COL COLOMBI BONT NA                      1:05:15.9  2:30  24.1 
    3      1 DAVID SARMIENTO          26 MANKATO              MN  USA     ADAMS INLINE                 1:05:16.3  2:30  24.1 
    4     20 JONO GORMAN              21 ROSWELL              GA  USA     BONT NA                      1:05:16.7  2:30  24.1 
    5     37 LUIS MEJIA               47                      COL COLOMBI BONT NA                      1:05:17.0  2:30  24.1 
    6     39 LUIS MORENO              20 ROSELLE PARK         NJ  USA     K2/EMPIRE SPEED              1:05:17.3  2:30  24.1 
    7     30 JAMES SPRINGER           17 HARRISONBURG         VA  USA     CADO MOTUS/ SYNERGY INLINE   1:05:17.3  2:30  24.1 
    8     29 MATTHEW STEWART          16 COLUMBUS             GA  USA     GT SPEED COLUMBUS, GA        1:05:17.3  2:30  24.1 
    9     38 FRANCISCO RAMIREZ        31 ROSELLE PARK         NJ  USA     K2/EMPIRE SPEED              1:05:17.4  2:30  24.1 
   10      5 ROB BELL                 24 OKLAHOMA CITY        OK  USA                                  1:05:17.6  2:30  24.1 
   11     27 EDDY MATZGER             41 FLOYD                VA  USA     TWINCM                       1:05:21.2  2:30  24.1 
   12     32 JESSE PAULEY             18 KITCHENER            ON  CAN     TISC                         1:05:27.2  2:30  24.0 
   13      2 JULIAN RIVERA            22 TRUREV               FL  USA     TRU REV                      1:05:31.3  2:30  24.0 
   14     17 JORDAN NELSON            28 COLORADO SPRGS       CO  USA     LUIGINO/ANSWER               1:05:31.6  2:30  24.0 
   15     21 BRIAN TALLEY             19 CORONA               CA  USA     M TEAM                       1:06:49.6  2:33  23.5 
   16    151 JASON SEPULVEDA          35 BAY SHORE            NY  USA     M TEAM                       1:09:38.1  2:40  22.6 
   17     18 PETER STARYKOWICZ        22 LONG GROVE           IL  USA     TEAM RAINBO/CHICAGO INLINE M 1:09:38.3  2:40  22.6 
   18     28 JON ELLIOTT              36 SANTA ANA            CA  USA     HYPER RACE TEAM              1:09:38.3  2:40  22.6 
   19     25 CHRISTOPHER SPRINGER     17 HARRISONBURG         VA  USA     CADO MOTUS-SYNERGY           1:12:05.5  2:45  21.8 
   20   1190 DREW VALINSKY            15 BONITA SPRINGS       FL  USA     SIMMONS RACING               1:12:08.6  2:46  21.8 
   21     22 AARON KINCAID            34 RICHMOND             MA  USA     EMPIRE SPEED                 1:12:11.0  2:46  21.8 
   22     42 JIMMY BLAIR II           28 CUMMING              GA  USA     PINNACLE                     1:12:15.0  2:46  21.8 
   23     33 KYLE JOUSTRA             24 ELGIN                IL  USA     TEAM SIDOR                   1:12:15.4  2:46  21.8 
   24     24 FREDERICK KOERNER        19 PHILLIPSBURG         NJ  USA     SOS SPEED                    1:12:22.6  2:46  21.7 
   25     40 TY FIDLER                26 CREVE COEUR          MO  USA                                  1:14:25.0  2:51  21.1 
   26     23 BRIAN LIMKE              17 CINCINNATI           OH  USA     OHIO VALLEY SPEED            1:14:29.3  2:51  21.1 
   27     31 MURPHY QUINN             19 GLENVIEW             IL  USA     TEAM RAINBO                  1:15:26.3  2:53  20.8 
   28     43 TERRELL BRADLEY          18 DANVILLE             VA  USA     SYNERGY/CATO MOTUS           1:22:03.1  3:08  19.2 
   29     41 RYAN WEIDERHOLD          19 HONEY BROOK          PA  USA     CADO MOTUS                   1:22:03.2  3:08  19.2 
   30     26 ANDY UTTKE               27 ST PAUL              MN  USA                                  1:25:23.3  3:16  18.4 

                                                                      Page 1
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

          NORTHSHORE INLINE MARATHON OVERALL ELITE MEN - GRAND VETERANS RESULTS 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                                            MPH
Place No.    Name       Last Name    Age City                 St  Country Team                         Time      Pace  Rate 
===== ====== ======================= === ==================== === ======= ============================ ========= ===== ==== 
    1    279 CALE CARVELL             59 NORTHFIELD           IL  USA     TEAM RAINBO                  1:12:41.5  2:47  21.6 
    2    287 TERRY HOLM               64 BRAINERD             MN  USA                                  1:12:48.2  2:47  21.6 
    3    284 LARRY GRIFFIN            59 WADSWORTH            OH  USA     PYRO APPAREL                 1:12:55.3  2:47  21.6 
    4    290 KIRT SANFORD             55 ROCKFORD             IL  USA     TEAM RAINBO                  1:16:59.9  2:57  20.4 
    5    276 STEPHEN LARIOS           57 NASHVILLE            TN  USA                                  1:19:43.5  3:03  19.7 
    6    278 JOHN GARRETT             55 MINNEAPOLIS          MN  USA     FLANDERS                     1:21:14.6  3:06  19.4 
    7    280 GARY OLSON               57 FINLAND              MN  USA                                  1:22:00.3  3:08  19.2 
    8    277 BOB HARWELL              63 INDIANAPOLIS         IN  USA                                  1:22:28.9  3:09  19.1 
    9    289 PETER MOYNIHAN           56 WYOMING              RI  USA     EMPIRE SPEED                 1:25:08.9  3:15  18.5 
   10    288 NICK ASHTARY             62 RANCHO PALOS VERDES  CA  USA                                  1:27:26.3  3:21  18.0 

                                                                      Page 1
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

          NORTHSHORE INLINE MARATHON OVERALL ELITE MEN - MASTERS RESULTS 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                                            MPH
Place No.    Name       Last Name    Age City                 St  Country Team                         Time      Pace  Rate 
===== ====== ======================= === ==================== === ======= ============================ ========= ===== ==== 
    1    154 DANNY FREDERICK          37 ROSEVILLE            MN  USA     ALOE-UP                      1:11:20.8  2:44  22.0 
    2    168 RYAN CHRISLER            35 DERBY                KS  USA     SIMMONS RACING               1:11:21.0  2:44  22.0 
    3    161 RICHARD CASSUBE          36 WICHITA              KS  USA     SIMMONS RACING               1:11:21.1  2:44  22.0 
    4    133 AMRIT RAMKISSOON         37 NEW YORK             NY  USA     M TEAM                       1:11:21.1  2:44  22.0 
    5    136 NORM KIRBY               41 COLORADO SPRGS       CO  USA     LUIGINO/ANSWER               1:11:21.6  2:44  22.0 
    6    150 GRANT FOSTER             43 SAN JOSE             CA  USA     BONT/RUDY PROJECT            1:11:21.6  2:44  22.0 
    7    134 BRENT BOVITZ             41 EDEN PRAIRIE         MN  USA     FLANDERS                     1:11:21.9  2:44  22.0 
    8    135 DAVE BARTZ               42 HAYWARD              WI  USA     FLANDERS                     1:11:21.9  2:44  22.0 
    9    164 ALEX FEDAK               43 OKLAHOMA CITY        OK  USA     TEAM SIMMONS                 1:11:25.6  2:44  22.0 
   10    169 MIKE ANDERSON            41 BLOOMINGTON          MN  USA                                  1:11:26.6  2:44  22.0 
   11    129 CHRIS ROJO               41 LONG BEACH           CA  USA                                  1:11:28.7  2:44  22.0 
   12    155 EDWARD WACHTER           42 TUCSON               AZ  USA     BONT NA                      1:11:28.9  2:44  22.0 
   13    145 CONRADE THOMAS           41 CHANHASSEN           MN  USA     ALOE UP                      1:11:31.2  2:44  22.0 
   14    159 MATT ROBINSON            43 MADISON              WI  USA     MAD CITY ROLLERS             1:11:31.3  2:44  22.0 
   15    144 BRUCE BELDEN             42 TUCKER               GA  USA     APRR                         1:11:45.9  2:45  21.9 
   16    139 MICHAEL GARVIN           37 OTTAWA               ON  CAN                                  1:11:50.9  2:45  21.9 
   17    166 TONY MUSE                40 W DES MOINES         IA  USA     LUIGINO RACING               1:12:08.4  2:46  21.8 
   18    157 JIM LARSON               41 SPRINGFIELD          IL  USA     TEAM RAINBO/HYPER/GIRO/EDEGE 1:12:47.0  2:47  21.6 
   19    165 JON HOAG                 36 PALO ALTO            CA  USA     BLACK DIAMOND SPORTS         1:12:47.0  2:47  21.6 
   20    143 ERIC MOLLGAARD           38 RED WING             MN  USA                                  1:12:49.1  2:47  21.6 
   21    162 TIM BLIEK                44 CHIPPEWA FALLS       WI  USA     TEAM SK8HARD.NET             1:12:51.4  2:47  21.6 
   22    160 JOHN CRYSDALE            44 ROHNERT PARK         CA  USA     TEAM SAFE/BONT               1:12:52.7  2:47  21.6 
   23    131 JOHN GRUND               44 NORTH BRANCH         MN  USA     TEAM SK8HARD.NET             1:12:55.4  2:47  21.6 
   24    141 WILLIAM MULLEN           40 MINNEAPOLIS          MN  USA     ADAMS ININE                  1:12:59.3  2:48  21.5 
   25    158 HAL LIGHTWOOD            35 THUNDER BAY          ON  CAN     SKATESTATS.COM               1:13:00.4  2:48  21.5 
   26    127 KEITH SVIR               44 TWO HARBORS          MN  USA     TEAM SK8HARD.NET             1:13:24.8  2:48  21.4 
   27    170 UEL ARCHULETTA           38 TAYLRSVILLE          UT  USA     SAFE                         1:14:13.4  2:50  21.2 
   28    156 CHRIS ADAMS              42 MODESTO              CA  USA     LUIGINO                      1:14:15.1  2:50  21.2 
   29    146 TONY FIORILLO            41 PRIOR LAKE           MN  USA     ALOE UP                      1:14:18.4  2:51  21.2 
   30    142 TIM TURNER               41 HEADINGLEY           MB  CAN     RED RIVER SPEED              1:14:19.5  2:51  21.2 
   31    140 JAMES KAUTH              38 ST PAUL              MN  USA     FLANDERS                     1:14:20.9  2:51  21.2 
   32    147 BRIAN DURAND             43 ESKO                 MN  USA     TEAM SK8HARD.NET             1:14:23.1  2:51  21.1 
   33    149 CHAD WEISGRAM            37 WEST FARGO           ND  USA     GREAT PLAIN RACING           1:14:23.6  2:51  21.1 
   34    163 MICHAEL WARD             38 RED WING             MN  USA     CANNON VALLEY SPEED          1:14:24.7  2:51  21.1 
   35    153 DARYL DAHL               40 ST LOUIS PARK        MN  USA     MEDIA MACHINE                1:14:25.7  2:51  21.1 
   36    137 DANIEL THOMPSON          42 NEPEAN               ON  CAN     OTTAWA INLINE SKATE CLUB     1:14:30.8  2:51  21.1 
   37    126 WOLF WEBER               42 NEW BRIGHTON         MN  USA     FLANDERS                     1:16:24.1  2:55  20.6 
   38    132 STEPHAN GNOZA            43 EDINA                MN  USA                                  1:16:57.3  2:57  20.4 
   39    148 DAVID CROTEAU            36 APACHE JUNCTION      AZ  USA                                  1:18:27.9  3:00  20.0 
   40    167 RICHARD FLIEHR           42 WINONA               MN  USA     TEAM SK8HARD.NET             1:19:14.5  3:02  19.9 
   41    171 TOM PETERSON             42 ST PAUL              MN  USA     ADAMS INLINE                 1:20:41.9  3:05  19.5 
   42    138 PAUL MEYERING            42 BURNSVILLE           MN  USA     ALOE UP                      1:20:42.1  3:05  19.5 
   43    128 RANDY SEERUP             44 ROCKFORD             IL  USA     ROAD SCHOLARS                1:34:56.3  3:38  16.6 

                                                                      Page 1
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

          NORTHSHORE INLINE MARATHON OVERALL ELITE MEN - SENIORS - RESULTS 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                                            MPH
Place No.    Name       Last Name    Age City                 St  Country Team                         Time      Pace  Rate 
===== ====== ======================= === ==================== === ======= ============================ ========= ===== ==== 
    1    104 CHAD JOHNSON             34 MINNEAPOLIS          MN  USA     TEAM ALOE UP                 1:11:21.9  2:44  22.0 
    2    105 DAMIAN KONOTOPETZ        18 WINNIPEG             MB  CAN                                  1:11:21.9  2:44  22.0 
    3    110 KENT GUNLICKS            30 LORTON               VA  USA     SKATERS QWEST                1:11:23.9  2:44  22.0 
    4    107 ANDY KOSTKA              28 MAPLE GROVE          MN  USA     TEAM ALOE UP                 1:11:24.5  2:44  22.0 
    5    106 DARIUS KONOTOPETZ        22 WINNIPEG             MB  CAN                                  1:11:36.2  2:44  22.0 
    6    109 DONALD MANSON            32 ST PAUL              MN  USA                                  1:11:46.3  2:45  21.9 
    7    108 MARK HERZOG              29 ARLINGTON            VA  USA     TEAM SK8HARD.NET             1:12:50.2  2:47  21.6 
    8      3 THONG NGUYEN             26 ST LOUIS PARK        MN  USA     ADAMS INLINE                 1:12:50.6  2:47  21.6 
    9    112 TREVOR CASEY             16 DES MOINES           IA  USA     TEAM UNITED                  1:12:54.6  2:47  21.6 
   10    111 DONOVAN SELLERS          15 DES MOINES           IA  USA                                  1:13:04.8  2:48  21.5 
   11     19 CHAD MCNAMEE             34 COLORADO SPRGS       CO  USA                                  1:14:30.6  2:51  21.1 
   12    103 NICHOLAS KIRSCHT         20 SAVAGE               MN  USA     TC SPEED                     1:18:27.3  3:00  20.0 

                                                                      Page 1
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

          NORTHSHORE INLINE MARATHON OVERALL ELITE MEN - VETERAN RESULTS 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                                            MPH
Place No.    Name       Last Name    Age City                 St  Country Team                         Time      Pace  Rate 
===== ====== ======================= === ==================== === ======= ============================ ========= ===== ==== 
    1    220 RANDY PLETT              46 WINNIPEG             MB  CAN     BONT/RUDY PROJECT            1:12:39.3  2:47  21.6 
    2    225 HERNAN DIAZ              48 SHAWNEE              KS  USA                                  1:12:39.7  2:47  21.6 
    3    203 MORGAN WILLIAMS          45 TORONTO              ON  CAN     TISC                         1:12:39.7  2:47  21.6 
    4    204 JEFF TERWILLIGER         48 EDINA                MN  USA                                  1:12:40.9  2:47  21.6 
    5    212 HERB GAYLE               47 TORONTO              ON  CAN     TEAM ALOE UP                 1:12:40.9  2:47  21.6 
    6    205 FRED SCHEER              50 HAYWARD              WI  USA     FLANDERS                     1:12:41.1  2:47  21.6 
    7    213 LENNY WILLCOX            49 POMPANO BEACH        FL  USA     BONT                         1:12:41.3  2:47  21.6 
    8    247 ROBERT PIEDRA            50 NEW YORK             NY  USA     BONT NA                      1:12:41.4  2:47  21.6 
    9    234 DENNIS HUMPHREY          52 DELMAR               NY  USA     SAFE                         1:12:41.8  2:47  21.6 
   10    201 ANDREY ZHUIKOV           46 DULUTH               MN  USA     DULUTH SPEEDSK8 TEAM         1:12:42.7  2:47  21.6 
   11    228 GARY JOHNSON             46 BLOOMINGTON          MN  USA     TWIN CAM                     1:12:43.0  2:47  21.6 
   12    232 GREG MAJOR               51 OAK PARK             IL  USA     TEAM RAINBO                  1:12:43.0  2:47  21.6 
   13    227 KEVIN LARSON             49 ROBBINSVILLE         NJ  USA     M TEAM                       1:12:44.0  2:47  21.6 
   14    230 ANDREW ZAK               46 LAS VEGAS            NV  USA     ADAMS INLINE                 1:12:45.5  2:47  21.6 
   15    219 OVID WESTIN              48 ST FRANCIS           MN  USA     MEDIA MACHINE                1:12:45.5  2:47  21.6 
   16    217 JAMES O'HEARN            45 BAXTER               MN  USA                                  1:12:46.1  2:47  21.6 
   17    242 DANIEL FISCHER           48 LITTLE CANADA        MN  USA     MEDIA MACHINE                1:12:47.4  2:47  21.6 
   18    216 JOHN SHERWIN             51 EVANSTON             IL  USA     TEAM RAINBO                  1:12:47.8  2:47  21.6 
   19    246 DANIEL COLLINS           45 SHOREVIEW            MN  USA     JEFF & THE FLANDERS CHICKS   1:12:48.5  2:47  21.6 
   20    222 RICK ABRAHAMSON          45 DULUTH               MN  USA     TEAM SK8HARD.NET             1:12:49.0  2:47  21.6 
   21    281 JOHN CHARBONNEAU         48 NEW BEDFORD          MA  USA     NASHVILLE ROADRASH           1:12:49.2  2:47  21.6 
   22    231 DAVID SWAN               48 MINNEAPOLIS          MN  USA     ADAMS INLINE                 1:12:50.4  2:47  21.6 
   23    235 JAMES RIECKENBERG        48 KILDEER              IL  USA     TEAM RAINBO                  1:12:51.2  2:47  21.6 
   24    291 ERIC LINEBACK            45 SALT LAKE CITY       UT  USA                                  1:12:51.4  2:47  21.6 
   25    208 MIKE DEZELLAR            45 EDEN PRAIRIE         MN  USA     FLANDERS                     1:12:52.3  2:47  21.6 
   26    233 JASON MANN               50 SHELL LAKE           WI  USA     MEDIA MACHINE                1:12:52.5  2:47  21.6 
   27    211 KIRK VESTERSTEIN         47 DULUTH               MN  USA                                  1:12:52.6  2:47  21.6 
   28    214 BARRY BAKER              50 SEATTLE              WA  USA     TEAM STOOGES                 1:12:54.2  2:47  21.6 
   29    240 EARL KENDALL             49 MINNEAPOLIS          MN  USA     MEDIA MACHINE                1:13:04.9  2:48  21.5 
   30    218 STEPHEN ZWEBER           50 WOODBURY             MN  USA     MEDIA MACHINE                1:13:04.9  2:48  21.5 
   31    210 BLAIR ATWELL             50 LONG BEACH           CA  USA                                  1:13:08.8  2:48  21.5 
   32    206 RON LOWRIE               52 MINNEAPOLIS          MN  USA     FLANDERS                     1:14:59.6  2:52  21.0 
   33    229 WALTER LANGLEY           48 PUYALLUP             WA  USA     PATTISONS TEAM EXTREME       1:15:50.5  2:54  20.7 
   34    224 ROBERT CLARE             49 VIRGINIA BEACH       VA  USA     TEAM ROAD RASH               1:16:35.5  2:56  20.5 
   35    244 ADAM BRADLEY             45 MINNEAPOLIS          MN  USA     ADAM'S INLINE                1:16:55.2  2:57  20.4 
   36    241 DAVID PROIS              53 HAYWARD              WI  USA     FLANDERS                     1:16:56.6  2:57  20.4 
   37    202 JACK WUSSLER             54 ST PAUL              MN  USA     FLANDERS                     1:17:10.4  2:57  20.4 
   38    245 MARK BARON               46 HERMANTOWN           MN  USA     TEAM SK8HARD.NET             1:21:19.2  3:07  19.3 
   39    221 THOMAS ASHTON            51 BALLWIN              MO  USA                                  1:21:49.5  3:08  19.2 
   40    223 GARY YANAGITA            51 MINNEAPOLIS          MN  USA     MEDIA MACHINE                1:21:53.0  3:08  19.2 
   41    215 DANIEL STEENSON          47 EAGLE                ID  USA                                  1:23:54.0  3:12  18.8 
   42    237 BRADFORD KUZIK           49 MENTOR               OH  USA     PYRO APPAREL                 1:24:40.1  3:14  18.6 
   43    238 GREG MILLER              49 EXCELSIOR            MN  USA                                  1:25:06.1  3:15  18.5 
   44    207 THOMAS GROSSPIETSCH      49 OAK PARK             IL  USA     TEAM RAINBO                  1:25:06.4  3:15  18.5 
   45    239 JOHN STRACHOTA           52 EDINA                MN  USA                                  1:25:15.5  3:16  18.4 
   46    226 DOUGLAS HANSON           48 PLYMOUTH             MN  USA                                  1:33:39.8  3:35  16.8 
   47    209 TODD BOYNTON             54 SHOREWOOD            MN  USA                                  2:11:52.0  5:02  11.9 

                                                                        Page 1
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

               NORTHSHORE INLINE ELITE WOMEN OVERALL RESULTS 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Place No.    Name                                      Age City                 St  Country Team                 Pace      Pace  Rate 
  ===== ====== ========================================= === ==================== === ======= ==================== ========= ===== ==== 
      1    320 LEIDY GALEANO                              23                      COL COLOMBI BONT NA              1:19:29.1  3:02  19.8 
      2    322 HELEN HAVAM                                32 NEW YORK             NY  USA     BONT NA              1:19:29.1  3:02  19.8 
      3    323 MARTINE CHARBONNEAU                        30 ROSELLE PARK         NJ  USA     K2/EMPIRE SPEED      1:19:30.2  3:02  19.8 
      4    319 SONIA GALEANO                              24                      COL COLOMBI BONT NA              1:19:30.5  3:02  19.8 
      5    316 SARAH BARKER                               20 WAUKESHA             WI  USA     TEAM WISCONSIN       1:19:32.9  3:03  19.8 
      6    312 REBECCA GEORGE                             25 BAXTER               MN  USA     RED RIVER SPEED      1:19:33.7  3:03  19.8 
      7    315 HAILEY LEECH                               15 CRYSTAL LAKE         IL  USA     CADO MOTUS           1:19:34.2  3:03  19.8 
      8    318 SUSAN WELCH                                38 NORTHFIELD           MN  USA     FLANDERS             1:19:44.6  3:03  19.7 
      9    317 SOPHIA BUCKALOO                            19 HARRISONBURG         VA  USA     SYNERGY INLINE       1:20:05.1  3:04  19.6 
     10    321 LEAH FLANAGAN                              25 RIVER FALLS          WI  USA     TEAM SK8HARD.NET     1:20:23.5  3:04  19.6 
     11    313 KENDRA PAREKH                              29 NASHVILLE            TN  USA     TEAM ROADRASH        1:32:56.6  3:33  16.9 

                                                                        Page 1
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

               NORTHSHORE INLINE ELITE WOMEN OVERALL RESULTS - MASTERS
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                                                 MPH
  Place No.    Name                                      Age City                 St  Country Team                 Pace      Pace  Rate 
  ===== ====== ========================================= === ==================== === ======= ==================== ========= ===== ==== 
      1    353 MARCY TUREK                                37 LOVES PARK           IL  USA     TEAM RAINBO          1:15:09.5  2:52  20.9 
      2    357 KARA PETERSON                              39 ST PAUL              MN  USA     ADAMS INLINE         1:15:10.4  2:53  20.9 
      3    355 PENNY WRIGHT                               47 PHOENIX              AZ  USA     BONT/RUDY PROJECT    1:27:07.9  3:20  18.1 
      4    356 MECHELE BUSBY                              41 NEWPORT BEACH        CA  USA     BONT NA              1:27:08.1  3:20  18.1 
      5    354 RENEE COFFMAN                              35 HOUSTON              TX  USA     ROLLERBOB            1:28:07.6  3:22  17.8 
      6    352 CAROL HOCHSTEIN                            50 ST PETERSBURG        FL  USA     FLORIDA FASTPACK     1:28:11.7  3:22  17.8 
      7    351 SIMONA GARBARINO                           40 PHOENIX              AZ  USA                          1:28:12.3  3:22  17.8